СТРЕЛОК
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Tapyrr  
Форум » ОРУЖИЕ ПОД ПАТРОН ФЛОБЕРА » КУПЛЮ » Я власниця магазину та хочу замовити друк журналів
Я власниця магазину та хочу замовити друк журналів
rchlenovДата: Среда, 24.01.2024, 18:00 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт усім! Потрібна ваша порада. Я власниця магазину та хочу замовити друк журналів на тему свого бізнесу. Можливо, хтось з вас знає надійне місце, де можна замовити якісний друк журналів? Мене також цікавить швидкість виконання замовлення та доступні ціни. Буду вдячна за будь-які рекомендації та досвід інших підприємців!
 
zheluddmitriyДата: Среда, 24.01.2024, 19:39 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Щодо друку журналів, я нещодавно користувався послугами компанії Hot Print і воник друкують Журнали за цим посиланням https://hotprint.ua/uk/production/listovki . Маю сказати, що я задоволений якістю їхньої роботи. Друк відбувається на високоякісному папері, кольори передаються чітко, а вигляд журналу виглядає професійно. Щодо термінів, все було зроблено досить оперативно. Рекомендую звернутися саме до них!
 
igormysorskoiДата: Среда, 24.01.2024, 20:18 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Щодо друку журналів, раджу звернутися до місцевих друкарень у вашому місті. Часто вони можуть запропонувати персоналізований сервіс та знижки для місцевих підприємців. Також важливо звернути увагу на обсяг замовлення, оскільки багато друкарень надають знижки для великих тиражів. Перед замовленням рекомендую зазначити всі ваші побажання щодо якості та дизайну, щоб отримати оптимальний результат. Успіхів вам у розвитку бізнесу!
 
larlauvsnordar56Дата: Воскресенье, 17.03.2024, 11:05 | Сообщение # 4
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата igormysorskoi ()
Щодо друку журналів, раджу звернутися до місцевих друкарень у вашому місті. Часто вони можуть запропонувати персоналізований сервіс та знижки для місцевих підприємців. Також важливо звернути увагу на обсяг замовлення, оскільки багато друкарень надають знижки для великих тиражів. Перед замовленням рекомендую зазначити всі ваші побажання щодо якості та дизайну, щоб отримати оптимальний результат. Успіхів вам у розвитку бізнесу!


Сотрудничая с типографией Такибук, я получил невероятное удовольствие от результата своего заказа. Огромный опыт специалистов виден с первых минут работы. Они умеют превратить мои задумки в настоящее произведение искусства. Печать книг отдельно взятого проекта – это, безусловно, огромный плюс. А возможность бесплатной доставки при заказе от десяти экземпляров – это приятный бонус. Широкий спектр возможностей оформления книг здесь https://takibook.od.ua/ дает мне свободу выбора и возможность создать уникальный продукт. Рекомендую всем, кто ценит качество и индивидуальный подход!
 
valetДата: Вторник, Вчера, 23:27 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
ми також час від часу замовляємо друк різних матеріалів і навіть на футболках та чашках через поліграфію Спектра https://spectra.com.ua/ в Києві на печерську а все тому, що тут досить крута якість друку не за всі гроші а також можна робити величезні замовлення і все рівно їх швидко вам виконають!
 
Форум » ОРУЖИЕ ПОД ПАТРОН ФЛОБЕРА » КУПЛЮ » Я власниця магазину та хочу замовити друк журналів
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: